fbpx

To było piękne spotkanie💖. W kobiecej energii, w pieknej przestrzeni, w czasie okolopełniowym. Było intensywnie, bo temat duży i niezwykle ważny.

Przekonania… Szczególnie te, które nas nie odżywiają a zatrzymują, ograniczają. Jak definiują nasz świat, kim jesteśmy bez nich, jak z nimi pracować i czy musi to być proces długi, ciężki i wyczerpujący (kolejne “mile” przekonanie).

Badalysmy w jakich obszarach naszego życia są najsilniejsze. Patrzyłyśmy wspólnie na przestrzeń biznesu, pieniądza i zarabiania, czasu i pragnień/marzeń.

Och, ile tam poukrywane! Momentami aż mrocznie… Ale uświadomienie sobie tych myśli, przekonań, już samo wyciągnięcie ich na zewnątrz tworzy w nas przestrzeń, daje więcej oddechu i możliwości zmiany na takie, które nas będą odżywiać, wspierać i nam służyć.

Dziękuję Wam pięknie Dziewczyny, że byłyście, że się podzieliłyscie tym, co w Was.
Takie spotkania to dla mnie zdecydowanie działanie w rytmie Duszy 💖💗😍 I moja ogromną wdzięczność że mogę poznawać tak cudne i różne Duszyszki.

Kolejne spotkanie 27 marca i serdecznie zapraszam też te z Was, którym nie udało się dotrzeć.

A może po drodze zrobimy wirtualny Krąg. Tak mi dziś wpadło. Kto wie 🙂

Pięknego dnia 💖

PS. Jak zwykle… jak się dzieje i jest intensywnie to zapominam o zdjęciu grupowym 🙈dobrze ze Aga czuwa 😍 i róże dla Was były! Ach ta głowa czasem płata figle. Więc wysyłam wirtualne 7 róż – 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹