fbpx

Nawiązując do dzisiejszego live’a wrzucam Wam przypominajkę <3

Dziś opowiadałam o celach, o tym jak ważne i dlaczego ważne jest je dookreslać, spisywać, pracować z nimi. Jaka energia za nimi idzie. Dzięki nim wiesz w którą stronę patrzysz, w którą zmierzasz i otwierasz tym samym przestrzeń na swobodny przepływ: w lekkości, obfitości i radości.

Zaproponowałam Wam pracę nad nimi – dajcie znać czy udało Wam się coś w tym zakresie podziałać. Jeśli jeszcze nie to jutro jest piękny dzień, żeby się tym zająć <3

Nie zwlekajcie, ukierunkujcie swoją energię – tylko tak nakierujecie swoje działania, a te doprowadzą Was do realizacji marzeń.

Opis ćwiczenia:

w zeszycie (to istotnie, żeby pisać ręcznie) wypisz sobie wszystkie swoje cele tzw “miękkie” (jakie to są cele – sprawdź oglądając transmisję) oraz te konkretne, policzalne. Pamietaj, że jedne wynikają z drugich, ale w świadomym biznesie niezwykle ważne jest ujęcie obu tych grup.

Wypisując obserwuj swoje emocje, ciało. Następnie z uważnością je przeczytaj i sprawdź przy których celach czujesz się doskonale, uskrzydlona, zmotywowana, a przy których pojawiają się mniej pozytywne emocje jak lęk, strach, smutek, stres, opór, niezgoda. Przyglądnij się temu dokładniej, zobacz skąd idzie. Zadaj sobie pytanie czemu takie emocje sie pojawiają, co stracisz jeśli pozwolisz sobie na realizajcę tego celu. Napisz to również przy celu.
A potem podziękuj, powiedz sobie “zobaczyłam, jestem świadoma mechanizmu, ale teraz wybieram inaczej”. Weź głęboki wdech i wydech i pozwól temu odejść.

Takie ćwiczenie nic nie kosztuje, a uwierz mi – czasem dzieją się cuda <3

Owocnej pracy! Podziel się, jeśli masz ochotę swoimi odczuciami, doświadczeniem.

I jeszcze przypominajka – już 30 września o godz. 18.00 spotykamy się na Biznesowym Kręgu Kobiet we Wrocławiu, gdzie będziemy rozmawiać o lęku, strachu, oporze i jak sobie z tym radzić, jak uwolnić. Serdecznie Was zapraszam!

A dla tych, które chcą ze mną wyruszyć w podróż, której celem będzie stworzenie Twojej, własnej Mapy Firmy (biznesplanu) serdecznie zapraszam na kurs on-line. Start już 5 listopada!

Zapisy na krąg i na kurs tutaj: http://dalejmama.pl/warsztaty-i-kursy/