fbpx

Czas podsumowania, podziękowania, pożegnania i… Otwarcie się na nowe, w innych jakościach, z odwagą, mocą, miłością i radością. Czuję, że taki będzie 2020 rok!

Czy dla wszystkich? Nie wiem, ale na pewno dla tych, którzy podejmą decyzję i odważą się na działanie. “Niestety” samo się nie zrobi ani się tego nie wymantruje, nie wymedytuje etc… Potrzeba zanurzyć ręce w materii i zacząć tworzyć.

Jak najlepiej podejść do planowania, układania, ustalania celów i nie pozostawania na tworzeniu postanowień z których potem nic nie ma? Jak nie mieć gęsiej skórki na hasło “dyscyplina”, “rutyna” etc.?

Nie wiem czy mam gotową i niezawodną receptę, ale podzielę się z Wami swoimi sposobami – już jutro o 10.00 wskakujcie na live! Na insta lub grupie Fb 😀

#pracawrytmieduszy #pracazenergia #wlasnafirma #kobietawbiznesie #mambiznes #porannarozgrzewka #nowyrok #2020 #planowanie #cele #strategia #postanowienianoworoczne #dzielesie #jestmoc #mockobiet #lovemyjob #dreamscometrue #live #kalendarz2020 #beatapawlikowska