fbpx

Konsultacje

KONTAKT

Podczas spotkań indywidualnych:

Pomogę Ci poukładać to, co niepoukładane, „rozczesać” myśli;

Zastanowimy się jaki jest cel, motywacja do podjęcia działania i jaka jest Twoja gotowość do zmian, zwrócimy uwagę na to, jakie są Twoje mocje strony i znajdziemy sposób na ich wyrażenie;

Uruchomimy Twój wewnętrzny kompas intuicji

Przegadamy pomysł i włożymy go w „realne ramy” (biorąc pod uwagę możliwości, zasoby, potrzeby)

Wspólnie stworzymy strategię działania i wyznaczymy poszczególne kroki i cele szczegółowe

Opracujemy dokumenty aplikacyjne, przygotujemy do rozmowy o pracę – w przypadku ubiegania się o nowe stanowisko

Opracujemy konkretny biznesplan wraz z budżetem oraz zrobimy analizę możliwości finansowania realizacji pomysłu – w przypadku decyzji o własnej firmie.

Praca-w-rytmie-duszy

Moje podejście

Na każdym z etapów będę Ci towarzyszyć, wspierać a czasem
i podpowiadać, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą.

W swojej pracy wykorzystuje wiele metod z obszaru doradztwa zawodowego. Nie zabraknie też pracy z mapą marzeń, elementów medytacji, pracy z energią. Stawiam na konkretne działanie, ustalanie celów, planów, poszczególnych etapów. Ważne są dla mnie rezultaty, które wzmocnią Twoje poczucie własnej wartości i sprawstwa, dadzą poczucie spełnienia. 

INWESTYCJA
PAKIETY KONSULTACJI

Pojedyncze spotkanie – 250 zł

Pakiet 4 spotkań – 900,00 zł (możliwość płatności ratalnej)

Pakiet 7 spotkań – 1 600,00 zł (możliwość płatności ratalnej)

 

Jeśli potrzebujesz skorzystać z rat, napisz na biuro@pracawrytmieduszy.pl 

 

Zapraszam Cię do wspólnej podróży… do siebie, do swoich zasobów, potencjałów, talentów.

Podczas spotkań indywidualnych:

  • Pomogę Ci poukładać to, co niepoukładane, „rozczesać” myśli;
  • Zastanowimy się, jaki jest cel, motywacja do podjęcia działania i jaka jest Twoja gotowość do zmian, zwrócimy uwagę na to, jakie są Twoje mocje strony i znajdziemy sposób na ich wyrażenie;
    Zastanowimy się jaki jest cel, motywacja do podjęcia działania i jaka jest Twoja gotowość do zmian, zwrócimy uwagę na to, jakie są Twoje mocne strony i znajdziemy sposób na ich wyrażenie;
  • Uruchomimy Twój wewnętrzny kompas intuicji
  • Przegadamy pomysł i włożymy go w „realne ramy” (biorąc pod uwagę możliwości, zasoby, potrzeby)
  • Wspólnie stworzymy strategię działania i wyznaczymy poszczególne kroki i cele szczegółowe, takie, które będą w zgodzie z Tobą
  • Sprawdzimy, poobserwujemy jakie przekonania blokują Cię przed pójściem dalej, przed sięganiem po więcej – wyciągniemy je na wierzch (tak, to na początku może być mało przyjemne) i uzdrowimy, przetransformujemy.
  • Zajmiemy się tymi obszarami, które wymagają uwagi, zmian – relacja z samą sobą, dostrzeżenie swoich talentów, potencjałów, praca z wewnętrznym krytykiem, układanie relacji z pieniądzem i otwarcie się na obfitość, praca w relacji z czasem – odczarowujemy hasła dyscyplina, systematyczność, zarządzanie czasem i pokaże Ci, że bez względu na to w jakiej sytuacji jesteś, możesz zrobić wiele dla siebie, możesz wykreować nową wersję siebie i działać z poziomu serca, Duszy realizując jej pragnienia.

Na każdym z etapów będę Ci towarzyszyć, wspierać a czasem i podpowiadać, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą. W swojej pracy wykorzystuje wiele metod z obszaru doradztwa zawodowego, treningu mentalnego, coachingu. Nie zabraknie też pracy z mapą marzeń, elementów medytacji, pracy z energią.

Pakiet składa się ze spotkań (na żywo lub on line) oraz pracy własnej z moim wsparciem (kontakt na whats app). Spotkania odbywają się raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie (ustalamy wcześniej jaka forma będzie najlepsza, żeby było w twoim tempie z zachowaniem rytmiczności).

Pierwsze spotkanie to taka rozgrzewka – opowiesz mi o sobie, ja przedstawię Ci jak będzie wyglądał proces. Często już na pierwszym spotkaniu wiele się pokazuje, otwiera.

Po spotkaniach podsyłam Ci materiały, ćwiczenia do pracy własnej.