Konsultacje

KONTAKT

Podczas spotkań indywidualnych:

Pomogę Ci poukładać to, co niepoukładane, „rozczesać” myśli, wyjść z chaosu głowy i wejść w przestrzeń decyzji i działań;

Zastanowimy się jaki jest cel, motywacja do podjęcia działania i jaka jest Twoja gotowość do zmian. Zwrócimy uwagę na to, jakie są Twoje mocje strony i znajdziemy sposób na ich wyrażenie;

Uruchomimy Twój wewnętrzny kompas intuicji, sprawdzimy co jest prawdą, a co jedynie narracją Ego (fałszywe przekonania)

Przegadamy pomysł i włożymy go w „realne ramy” (biorąc pod uwagę możliwości, zasoby, potrzeby). Jeśli nie masz pomysłu, nie wiesz czym możesz się zająć - poprowadzę Cię w przestrzeń kreacji.

Wspólnie stworzymy strategię działania, konkretny plan i wyznaczymy poszczególne kroki i cele szczegółowe

Opracujemy dokumenty, przygotujemy do rozmowy o pracę – w przypadku ubiegania się o nowe stanowisko lub przed podjęciem współpracy

Opracujemy konkretny biznesplan wraz z budżetem oraz zrobimy analizę możliwości finansowania realizacji pomysłu – w przypadku decyzji o własnej firmie.

Praca-w-rytmie-duszy

Moje podejście

Na każdym z etapów będę Ci towarzyszyć, wspierać a czasem
i podpowiadać, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą.

W swojej pracy wykorzystuje wiele metod z obszaru doradztwa biznesowego i zawodowego. Nie zabraknie też pracy z mapą myśli, elementów medytacji, pracy z przekonaniami, schematami myślowymi. Stawiam na konkretne działanie, ustalanie celów, planów, poszczególnych etapów. Ważne są dla mnie rezultaty, które wzmocnią Twoje poczucie własnej wartości i sprawstwa, dadzą poczucie spełnienia i dzięki którym będziesz mogła/mógł dawać wartość innym ludziom (klientom, odbiorcom). 

INWESTYCJA
PAKIETY KONSULTACJI

Pojedyncze spotkanie – 250 zł

Pakiet 4 spotkań – 900,00 zł (możliwość płatności ratalnej)

Pakiet 7 spotkań – 1 600,00 zł (możliwość płatności ratalnej)

 

Jeśli potrzebujesz skorzystać z rat, napisz na kontakt@pracawrytmieduszy.pl 

 

Zapraszam Cię do wspólnej podróży… do siebie, do swoich zasobów, potencjałów, talentów.

Podczas spotkań indywidualnych:

  • Pomogę Ci poukładać to, co niepoukładane, „rozczesać” myśli, wyjść z chaosu i zatrzymania;
  • Zastanowimy się, jaki jest cel, motywacja do podjęcia działania i jaka jest Twoja gotowość do zmian, zwrócimy uwagę na to, jakie są Twoje mocje strony i znajdziemy sposób na ich wyrażenie;
  • Uruchomimy Twój wewnętrzny kompas intuicji, sprawdzimy jakie przekonania blokują Cię przed działaniem, realizacją celów, korzystaniu z potencjału, wejściu w przestrzeń obfitości i zarabiania więcej.  
  • Przegadamy pomysł i włożymy go w „realne ramy” (biorąc pod uwagę możliwości, zasoby, potrzeby)
  • Wspólnie stworzymy strategię działania i wyznaczymy poszczególne kroki i cele szczegółowe, takie, które będą w zgodzie z Tobą
  • Zajmiemy się tymi obszarami, które wymagają uwagi, zmian – relacja z samą sobą, dostrzeżenie swoich talentów, potencjałów, praca z wewnętrznym krytykiem, układanie relacji z pieniądzem i otwarcie się na obfitość, praca w relacji z czasem – odczarowujemy hasła dyscyplina, systematyczność, zarządzanie czasem i pokaże Ci, że bez względu na to w jakiej sytuacji jesteś, możesz zrobić wiele dla siebie, możesz wykreować nową wersję siebie i działać z poziomu serca, Duszy realizując jej pragnienia.

 

Pakiet składa się ze spotkań (na żywo lub on line) oraz pracy własnej z moim wsparciem (kontakt na whats app). Spotkania odbywają się raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie (ustalamy wcześniej jaka forma będzie najlepsza, żeby było w twoim tempie z zachowaniem rytmiczności).

Pierwsze spotkanie to taka rozgrzewka – opowiesz mi o sobie, ja przedstawię Ci jak będzie wyglądał proces. Często już na pierwszym spotkaniu wiele możemy zdziałać, odkryć i zaplanować.

Często po spotkaniu dostajesz ode mnie „zadanie domowe”, żeby jeszcze bardziej zdyscyplinować się do działań i wyjścia ze strefy komfortu.