fbpx

Konsultacje

Podczas spotkań indywidualnych:

Pomogę Ci poukładać to, co niepoukładane, „rozczesać” myśli;

Zastanowimy się jaki jest cel, motywacja do podjęcia działania i jaka jest Twoja gotowość do zmian, zwrócimy uwagę na to, jakie są Twoje mocje strony i znajdziemy sposób na ich wyrażenie;

Uruchomimy Twój wewnętrzny kompas intuicji

Przegadamy pomysł i włożymy go w „realne ramy” (biorąc pod uwagę możliwości, zasoby, potrzeby)

Wspólnie stworzymy strategię działania i wyznaczymy poszczególne kroki i cele szczegółowe

Opracujemy dokumenty aplikacyjne, przygotujemy do rozmowy o pracę – w przypadku ubiegania się o nowe stanowisko

Opracujemy konkretny biznesplan wraz z budżetem oraz zrobimy analizę możliwości finansowania realizacji pomysłu – w przypadku decyzji o własnej firmie.

Moje podejście

Na każdym z etapów będę Ci towarzyszyć, wspierać a czasem i podpowiadać, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą.

W swojej pracy wykorzystuje wiele metod z obszaru doradztwa zawodowego. Nie zabraknie też pracy z mapą marzeń, elementów medytacji, pracy z energią.

Gdzie odbywają się spotkania?

Spotkania odbywają się on line na zoomie lub na żywo w mojej przestrzeni pracowej we Wrocławiu przy ul. Legnickiej. 

 

Inwestycja

 

Pojedyncza godzina konsultacji – 250 zł (spotkanie trwa ok 1,5 h)

 

Miesięczny moduł – 1 miesiąc wspólnej pracy (4 spotkania na żywo lub on-line, bieżący kontakt na whats app, wsparcie energetyczne, wsparcie w dalszych, konkretnych krokach).

Cena: 1000 zł.

 

Pakiet MOTYL  – 7 spotkań, to 2 miesiące wspólnej pracy (w zależności od tego, jak proces idzie, przerwa między spotkaniami może się wydłużyć). Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Dodatkowo jesteśmy w kontakcie na whats app, pracujemy energetycznie pomiędzy spotkaniami, dostajesz ode mnie materiały, ćwiczenia, jeśli takie będą potrzebne. Wszystko dzieje się dla Ciebie, dla Twojego rozwoju, ja podążam za tym, co się pokazuje i wspieram na każdym kroku.

Cena: 1750 zł

 

Pakiet FENIKS – 11 spotkań, 3 miesiące wspólnej pracy (w zależności od tego, jak proces idzie, przerwa między spotkaniami może się wydłużyć). Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Dodatkowo jesteśmy w kontakcie na whats app, pracujemy energetycznie pomiędzy spotkaniami, dostajesz ode mnie materiały, ćwiczenia, jeśli takie będą potrzebne. Wszystko dzieje się dla Ciebie, dla Twojego rozwoju, ja podążam za tym, co się pokazuje i wspieram na każdym kroku.

Cena: 2350 zł 

 

 

 

 

Masz pytanie? Napisz do mnie