fbpx

Nazywam się Joanna Kubrakiewicz. To, co mogę powiedzieć o sobie, to na pewno to, że przede wszystkim jestem praktykiem – od prawie 10 lat prowadzę własną firmę, jestem współwłaścicielką sieci prywatnych żłobków „Po sąsiedzku” oraz Akademii Rozwoju DalejMama, Akademii DalejMama Kids oraz współtworzę Body4Soul Holistic Studio.

Firmę zakładałam, pracując równocześnie na etacie (co było nie lada wyzwaniem) i zaczynałam od tzw. zera – bez doświadczenia, budżetu na inwestycję, znajomości branży. Do wszystkiego, co osiągnęłam, doszłam na zasadzie prób i błędów, a droga była dosyć wyboista. Po tych kilku latach różnych doświadczeń stworzyła się we mnie myśl, że chciałbym pomagać innym Kobietom, będącym na starcie – towarzyszyć, wspierać, czasem podpowiedzieć.

Z wykształcenia jestem pedagogiem – doradcą zawodu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, kursów i szkoleń z zakresu przedsiębiorczości i poradnictwa zawodowego.

Jestem również współautorką publikacji „Dobry start na rynku pracy – studencki przewodnik kariery”.

Oprócz prowadzenia własnej firmy pomagam w tworzeniu nowych pomysłów biznesowych, ich realizacji oraz pisaniu biznesplanów i wniosków na dotację, dofinansowanie (z bardzo różnych obszarów i branż, wszystkie zakończone sukcesem).

Kilka lat temu weszłam na ścieżkę szeroko rozumianego rozwoju osobistego i duchowego, dzięki której w tej chwili zarówno w życiu prywatnym i zawodowym staram się kierować sercem, intuicją i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Każdy dzień, sytuacja, wyzwanie traktuje jako kolejną, wzbogacającą lekcję i za każdą jestem bardzo wdzięczna. Sama również często korzystam ze wsparcia innych, bo wiem, że jest to niezwykle ważne i inspirujące.

Agnieszka Majchrzyk – moja bliźniacza dusza, przyjaciółka, “siostra”, jedna z najbliższych osób.

Praca z nią to czysta przyjemność. Jest dobrym Duchem projektu – wspiera, wierzy, podpowiada, czasem poprawia, pilnuje kiedy działania twórcze pochłaniają moją całą uwagę.  Wirtualna asystentka? Nie… to znacznie, znacznie więcej.

Jej cierpliwość, skrupulatność, dbałość o szczegóły, o zaopiekowanie wszystkimi i wszystkim – tak to są jakości i wartości, które cenię. To taka właśnie praca w rytmie Duszy!

Jeśli dostaniecie maila, newsletter, wiadomość podpisaną nie moim imieniem to znaczy, że to moja prawa ręka w działaniu <3  To też uosobienie Bogini Cierpliwości 😉 Do mnie, do klientów – tak, nie straszne jej 6 razy to samo zadane pytanie 😉

Kto nas obie zna, ten wie, że my to taki Dream Team!