fbpx

o nas

Nazywam się Joanna Kubrakiewicz.

Jestem trenerką, coachem, przewodniczką  w świecie biznesu, pracy. Z wykształcenia jestem pedagogiem, doradcą zawodu. Od 10 lat prowadzę własną firmę, w ramach której realizuje kilka projektów m.in. sieć prywatnych żłobków, Akademię Rozwoju DalejMama, Akademię Zabawy DalejMama Kids  oraz projekt, do którego Cię tu zapraszam – Praca w rytmie Duszy. 

Kilka lat temu weszłam na ścieżkę rozwoju duchowego. Na początku nieco z dystansem i nieśmiało, ale z czasem moja Dusza się rozkręciła. Moim talentem jest łączenie świata biznesowego, zawodowego z duchowym. Tak naprawdę, wszystko we Wszechświecie ma wymiar duchowy, to tylko kwestia zaufania, perspektywy i pójścia za tym, co serce i Dusza podpowiada. Sama przekonuje się o tym na co dzień. 

W ramach projektu Praca w rytmie Duszy oferuję wsparcie w tworzeniu nowych biznesów, projektów, towarzysze w procesie zmiany pracy. Moim talentem jest jasnowidzenie, jasnowiedzenie i jasnoczucie biznesów, ścieżki zawodowej. Kiedy zaczynam pracować nad jakimś projektem (swoim bądź klientki) to wchodzę w energetyczną przestrzeń intuicji, odpowiedzi, wskazówek, rozwiązań. W każdym pomyśle, a nawet już w  jego zalążku, widzę ogromny potencjał. Uwielbiam z małych rzeczy tworzyć ogromne, które odżywiają, nasycają innych.

Agnieszka Majchrzyk – moja bliźniacza dusza, przyjaciółka, “siostra”, jedna z najbliższych osób.

Praca z nią to czysta przyjemność. Jest dobrym Duchem projektu – wspiera, wierzy, podpowiada, czasem poprawia, pilnuje kiedy działania twórcze pochłaniają moją całą uwagę.  Wirtualna asystentka? Nie… to znacznie, znacznie więcej.

Jej cierpliwość, skrupulatność, dbałość o szczegóły, o zaopiekowanie wszystkimi i wszystkim – tak to są jakości i wartości, które cenię. To taka właśnie praca w rytmie Duszy!

Jeśli dostaniecie maila, newsletter, wiadomość podpisaną nie moim imieniem to znaczy, że to moja prawa ręka w działaniu <3  To też uosobienie Bogini Cierpliwości 😉 Do mnie, do klientów – tak, nie straszne jej 6 razy to samo zadane pytanie 😉

Kto nas obie zna, ten wie, że my to taki Dream Team!