fbpx

Serdecznie Was zapraszam na kurs on – line, którego celem końcowym jest stworzenie biznesplanu i podjęcie działań ku otwarciu Twojej własnej firmy/biznesu lub realizacji projektu w rytmie Duszy.

Dla wielu moich klientek/klientów podjęcie działania, pierwszych kroków w stronę otwarcia własnej firmy i realizacji marzeń jest sporym wyzwaniem. Pojawia się dużo emocji, chaos, myśli, które skutecznie wstrzymują przed działaniem. Wiele klientek zgłasza się prowadząc już swoją firmę, bo czują, że stoją w miejscu, że utknęły, że klienci nie napływają, że firma nie przynosi ani poczucia spełnienia, ani dochodu.

Jeśli i Ty czujesz, że jesteś w tym miejscu – nie wiesz czy pomysł jest zgodny z Twoją ścieżką serca, pragnieniami Duszy, masz opór przed podjęciem działań – serdecznie zapraszam na kurs on-line podczas którego będziesz miał/miała okazję przetransformować wszystko to, co blokuje, co wstrzymuje, żeby pójść dalej.

Zaczniemy od rozpuszczania negatywnych przekonań, programów związanych z biznesem, prowadzeniem firmy, samym pisaniem biznesplanu. Będzie to okazja do sprawdzenia czym tak naprawdę chcesz się dzielić ze światem, jakim talentem, jakimi darami. Przyglądniemy się też jakie blokady, bariery napotykasz na swojej drodze do urzeczywistnienia tego, co głęboko w środku. Przejdziemy przez proces ich uwalniania.

Wsłuchasz się w Duszę, w jej potrzeby. Sprawdzimy co to dokładnie oznacza. A potem….. przejdziemy do konkretu – napiszemy Twój własny biznesplan, Twój drogowskaz!

Przeanalizujemy razem każdą część składową biznesplanu – mapy firmy. Będziesz miał/a okazję stworzyć swoją własną, niepowtarzalną, będącą stabilnym fundamentem do dalszego kreowania.

Pokaże Ci jak zmienić nastawienie do działania (pisania biznesplanu i zakładania firmy) – niech będzie to piękny proces twórczy, z lekkością, przyjemnością i radością 🙂

Dzięki kursowi ułożysz w sobie energię, rozczeszesz myśli, z uważnością stworzysz plan działania.

Po kursie pozostanie tylko… działanie 🙂

Podczas kursu:
– poukładasz w sobie energię, przyglądniesz się wszystkim blokującym przekonaniom, myślom, emocjom i uwolnisz je
– skontaktujesz się z samym/samą sobą, sprawdzając czym tak naprawdę chcesz się podzielić ze Światem, czym Twoja Dusza chce się dzielić
– poznasz części składowe biznesplanu, niezbędne by działanie było ukierunkowane w odpowiedni sposób
– ułożysz w detalach swoją ofertę, poukładasz to, co chcesz światu od siebie dać, umocnisz się w tym, co jest Twoją ścieżką serca
– stworzysz profil swojego idealnego klienta (tak! Idealnego, nie jakiegoś tam ;))
– opracujesz strategię reklamową w zgodzie ze sobą
– zrobisz plan działania realny do wykonania 😉
– opracujesz budżet uwzględniający energię pieniądza, jej znaczenie (tu też popracujemy z blokującymi przepływ przekonaniami, emocjami)

Dla kogo?
Dla każdej/każdego z Was planującej/planującego podróż ku spełnieniu marzeń, realizacji siebie, a wszystko w zgodzie ze ścieżką serca i w rytmie duszy.

– Jeśli planujesz własną firmę i nie wiesz jak się do tego zabrać
– Jeśli na hasło biznesplan, strategia, budżet dostajesz gęsiej skórki
– Jeśli masz już swoją firmę, ale ciągle idzie pod górkę, czujesz że działasz jakby „obok”, nie realizujesz w pełni swojego potencjału
To….
TEN KURS JEST DLA CIEBIE!

WYJDŹ DO ŚWIATA Z TYM, CO MASZ NAJLEPSZE, ZE SWOIM TALENTEM, GENIUSZEM – podziel się z innymi ♥

Kurs proponuję w 2 wersjach:

WERSJA SREBRNA
– spotkania/warsztaty w postaci transmisji na żywo na zamkniętej, dedykowanej grupie FB (planuję 4-6 spotkań)
– konkretne zadania (po ówczesnym ich omówieniu)
– materiały w postaci plików pdf ze wskazówkami, schematami poszczególnych etapów działania
– grupę na której będzie okazja i możliwość podzielenia się na bieżąco tym co będzie sprawiało trudność, ale też sukcesami 😉 Będę Was wspierać i motywować.
– 1 h konsultacji indywidualną on line, gdzie będziemy mogły omówić to, co potrzebujesz

WERSJA ZŁOTA
– wszystkie elementy znajdujące się w wersji srebrnej
– indywidualną konsultacje całego biznesplanu – razem przejdziemy przez każdy jego fragment – otrzymasz wskazówki, wsparcie, aby biznesplan był w wersji „miodzio” 😉

O MNIE:
Nazywam się Joanna Kubrakiewicz. To co mogę powiedzieć o sobie, to na pewno to, że przede wszystkim jestem praktykiem – od prawie 10 lat prowadzę własną firmę, jestem współwłaścicielką sieci prywatnych żłobków „Po sąsiedzku” oraz Akademii Rozwoju DalejMama, Akademii DalejMama Kids, jestem dyrektorem ds. rozwoju w Body4Soul Holistic Studio oraz wspieram projekt Zdrowa Zupa. Firmę zakładałam pracując równocześnie na etacie (co było nie lada wyzwaniem) i zaczynałam od tzw. zera – bez doświadczenia, budżetu na inwestycję, znajomości branży. Do wszystkiego, co osiągnęłam doszłam na zasadzie prób i błędów, a droga była dosyć wyboista. Po tych kilku latach różnych doświadczeń stworzyła się we mnie myśl, że chciałbym pomagać innym Kobietom, będącym na starcie – towarzyszyć, wspierać, czasem podpowiedzieć.

Z wykształcenia jestem pedagogiem – doradcą zawodu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, kursów i szkoleń z zakresu przedsiębiorczości i poradnictwa zawodowego. Jestem również współautorką publikacji „Dobry start na rynku pracy – studencki przewodnik kariery”. Oprócz prowadzenia własnej firmy pomagam w tworzeniu nowych pomysłów biznesowych, ich realizacji oraz pisaniu biznesplanów i wniosków na dotację, dofinansowanie (z bardzo różnych obszarów i branż, wszystkie zakończone sukcesem). Kilka lat temu weszłam na ścieżkę szeroko rozumianego rozwoju osobistego i duchowego, dzięki której w tej chwili zarówno w życiu prywatnym i zawodowym staram się kierować sercem, intuicją i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Każdy dzień, sytuacja, wyzwanie traktuje jako kolejną, wzbogacającą lekcję i za każdą jestem bardzo wdzięczna. Sama również często korzystam ze wsparcia innych, bo wiem że jest to niezwykle ważne i inspirujące.

Moją MOCĄ jest widzenie we wszystkim POTENCJAŁU. Rzucasz zdanie, hasło a mi przychodzą od razu pomysły, koncepcje, otwiera się przestrzeń. Skąd one przychodzą? Nie wiem, ale wiem że to po prostu płynie… w połączeniu z energią serca, a Ty „oglądasz” i sprawdzasz co z Tobą rezonuje, co dla Ciebie jest na ten moment właściwe, co Cię odżywia i …idziemy dalej ♥

Projekt Praca w rytmie Duszy płynie prosto z mojego serca, ze środka, ponad racjonalne założenia. Dlatego, praca z klientami w tym obszarze mnie niezwykle wzrusza i codziennie jestem wdzięczna za tą możliwość.

TERMIN:
Startujemy 17 marca (dokładny plan, godziny spotkań będziemy ustalać po zebraniu się grupy).
Kurs będzie trwał ok 5 tygodni (po tym czasie rozpocznę pracę z osobami zainteresowanymi opcją ZŁOTĄ)

CENA:

– wersja SREBRNA: 500 zł przy zapisach do 17 lutego, 600 zł przy zapisach po 17 lutym 2020r.
lub wersja ratalna – 3 miesięczne raty po 230 zł (pierwsza płatna przy zapisach)

– wersja ZŁOTA: 700 zł przy zapisach do 17 lutego, 800 zł przy zapisach po 17 lutym 2020r.
lub wersja ratalna – 4 miesięczne raty po 220 zł (pierwsza płatna przy zapisach)

ZAPISY: https://pracawrytmieduszy.pl/kursy-online/

Pamiętaj – ja daję wskazówki, pokażę jak, będę wspierać na każdym etapie, ale odpowiedzialność za działanie leży po Twojej stronie.