fbpx

Przekonania – iluzja rzeczywistości, która nas otacza, zbudowana na doświadczeniu, a często tylko i wyłącznie na wiedzy, która wchłonęliśmy – od Rodziców, Dziadków, z grona znajomych, przyjaciół albo… ze społeczeństwa, kulturowego uwarunkowania.

Jeśli są one wspierające, odżywiające to super, czemu z nimi nie pozostać. Kiedy jednak blokują nas przed rozwojem, sięganiem po więcej, kreatywnym działaniem, tworzeniem lepszych jakości w życiu, zarabianiem większych pieniędzy… to warto zrobić tu przystanek i z uważnością się im przyglądnąć.

Już samo wyciągnięcie ich na wierzch, uświadomienie sobie bardzo dużo zmienia w energii, w naszym polu. Otwiera przed nami nieskończone możliwości….

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Biznesowego Kręgu Kobiet – już 7 lutego w Warszawie!

✨Biznesowy Krąg Kobiet – okrywamy zakryte✨

Tematem przewodnim będą przekonania, trudne emocje, uczucia, blokujące myśli i… sposoby pracy z nimi ✨Sprawdzimy co tam w głębi nas siedzi, co zamiecione pod dywan, co wstrzymuje nas w działaniu, powoduje dyskomfort mimo wizji, celów i pragnień. Przyglądniemy się kim jesteśmy bez tych przekonań i jak kreować, tworzyć z przestrzeni w nowych jakościach 

🙂

Podzielę się z Wami moim doświadczeniem i metodami na bieżące radzenie sobie ze wszystkimi tymi kwestiami, opowiem o metodzie uwalniania i nadawaniu lekkości nawet najtrudniejszym sytuacjom.

➡Więcej informacji oraz zapisy: https://www.facebook.com/events/174747163891976/

Serdecznie zapraszam
Asia Kubrakiewicz
www.pracawrytmieduszy.pl

Ps. Zdjęcie zrobione w Peru – na wyprawie, która była jednym z moich marzeń, pragnień mojej Duszy. Niezwykle transformująca… a jeszcze rok wcześniej myślałam, że to absolutnie nie możliwe, że mnie nie stać, że to poza moim zasięgiem. To były tylko przekonania, narracje głowy!