fbpx

Zadbanie o siebie w budowaniu wlasnej firmy, w realizacji marzeń zawodowych…

To niezwykle ważny temat. Z jednej strony ja i moja firma to dwa osobne byty energetyczne (i cale szczęście) – to, ze ja dziś smutna, zmęczona czy zrezygnowana nie oznacza wcale (albo nie musi oznaczac), że moja firma, projekty od razu leżą i kwiczą. Chociaż długi czas utrzymywalam w sobie takie przeświadczenie, program i bylo tym trudniej.

Z drugiej strony jest silne połączenie – my zasilamy energetycznie firmę, działania, kazdy projekt i to rownież zasila, odżywia, karmi nas. Dlatego tak wazne jest zadbanie o siebie w tym tancu, w tej relacji.

Bardzo dla mnie odkrywcze i rozwojowe było to zobaczyć.

Od kilku dni mam jeszcze jaśniejsze, bardziej wyraziste komunikaty duszy. Bardzo dokładnie pokazuje mi co jest dla mnie dobre na ten moment, a co już przestaje być odżywcze, wzrostowe tylko osłabia, ściąga w dół.

Dziś siadlam i spisalam (to czasem jeszcze bardziej pomaga “zobaczyć”) i mam w sobie decyzje, wiedzę z czego czas już zrezygnować, odpuścić a co teraz jest moją ścieżką i rytmem. Cudowne, uwalniające uczucie. Dzięki temu czuje, że dbam o siebie, swoja energię a tym samym o energie wszystkich przedsięwzięć.

Moj biznesplan ewoluuje, zmienia sie, a po aktualizacji jest nadal moim drogowskazem 🙂

Jeśli nie wiesz za bardzo jak komunikować sie z duszą w tym jakże ziemskim obszarze? Jak mieć pewność ze podejmowane działania są intuicyjne a nie z poczucia braku? Że są w zgodzie z Tobą?

To…chętnie się podzielę moimi sposobami – dajcie znać czy jestescie chętne na taki zestaw podpowiedzi i ćwiczeń ❤

I serdecznie zapraszam na kurs on line – tworzymy mapy firm w rytmie duszy.

Ps. Obrazek z Internetu, nie moglam znalezc autora a bardzo mi sie spodobal.

#biznesplanjestfajny #pracawrytmieduszy #kobiecybiznes #wlasnafirma #jestemnaswoim #dzialamzserca #wszystkojestwszystkim #ilovemyjob
#zadbajosiebie